Krótki tekst na temat metod promocji strony w internecie, takich jak oraz o kampaniach AdWords.

Dobre słowa kluczowe = dobre efekty

pozycjonowanie katowice

Dobór fraz to istotna kwestia, ponieważ to od tego zależy czy nasza witryna na daną frazę...będzie w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla fachowego Seo'wca sprawa doboru fraz to bardzo istotny etap rozpoczęcia działań SEO. Nie można od tak sobie wybrać losowe słowa z danej branży, ponieważ jest ryzyko, że nie będą zgadzać się z treścią strony i kompletnie nie pasować do pozycjonowanej strony, co pewnie skończy się brakiem efektów działań SEO. Nie jest to jednak jedyna ważna kwestia w dziedzinie SEO. Jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść nie tak.


Ewolucja wyszukiwania w sieci

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Trochę podstaw z dziedziny pozycjonowania

pozycjonowanie katowice

SEO jest to proces i seria działań , której celem jest wzrost pozycji danej strony w wyszukiwarkach. W założeniach jest to bardzo nietrudne, aczkolwiek jeżeli trzeba zastosować to w praktyce nie jest to już takie oczywiste. Przy pozycjonowaniu trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak obszar gdzie dana witryna ma swoją działalność, ilość konkurencji i wiele innych bardziej lub mniej ważnych rzeczy. Wiadomo, ze pozycjonowanie jest to proces, zatem na efekty trzeba czasami być cierpliwym nawet przez parę miesięcy. Mamy wiele metod pozycjonowania, ale o tym w innej części artykułu.


Etyczne i nieetyczne seo

Optymalizować pod wyszukiwanie można na dużo sposobów, są metody etyczne i nieetyczne. Czyste pozycjonowanie to metody w pełni etyczne i legalne, główne założenia są takie by nie zaszkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Takie pozycjonowanie to metoda, która daje stały efekt, brak ryzyka wyrzucenia strony z wyszukiwania. Jest również blackhat pozycjonowaie jest to odwrotność białego seo i często daje bardzo szybki krótkotrwały efekt i najczęściej kończy się na usunięciu strony w wyszukiwaniu. Smutne jest to, że dużo pozycjonerów używa tą właśnie metodę, co dla dobra internautów jest sprawnie wyłapywane przez nowoczesne wyszukiwarki i prowadzi do szybkiego usunięcia takiej strony.


Dodane: 21-11-2014 08:33

Widok do druku:

pozycjonowanie katowice